Darželio grupės – MUZIKALUS DARŽELIS

Darželio grupės

„Sing and Play“, 1,5-3 metų vaikų grupė
Ši energinga ir džiaugsminga programa apima visapusišką vaiko vystymąsi. Vaikai per laisvą judesį ir šokį patiria daug įspūdžių ir tokiu būdu lengviau mokosi naujų dalykų. Muzikos ir judesio draugystė padeda skatinti supratimą apie save, lavina kalbą, koordinaciją. Mažiems vaikams labai svarbu liesti, stebėti, tyrinėti, išsiaiškinti, suprasti ir pabandyti. Užsiėmimo metu mažas vaikas patiria naujų įspūdžių ir drauge su kitais greičiau savarankiškai pradeda vaikščioti, kalbėti, šokti, trepsėti, ploti, groti, žaisti, eksperimentuoti, dainuoti.

Labai daug skiriama dėmesio vaiko mokymui per jutimo organus (rega, klausa, uoslė, skonis, lytėjimas, pusiasvyros jutimas, raumenų jutimas).

„Wiggle and Grow“, 3-4 metų vaikų grupė
Šioji programa atliepia mažo vaiko augimo džiaugsmą, kuomet su muzikos pagalba patenkinamas vaikų judrumo ir smalsumo poreikis. Vaikai mokosi stebėti, kartoti, dalintis, klausytis, draugauti vienas su kitu. Šiame amžiuje socializuotis jiems patinka, bet dalintis - ne taip jau ir lengva. Muzikinės veiklos, instrumentų tyrinėjimas padeda stiprinti dalijimosi įgūdžius ir formuoja socialinį supratimą. Užsiėmimuose gausu veiklų, skirtų smulkiosios ir stambiosios motorikos (viso kūno ar jo dalių judesiai) lavinimui. Mokslininkai teigia, kad smulkiosios motorikos lavinimas didina galvos smegenų žievės aktyvumą, todėl gerėja kalba, klausa, rega, dėmesys. Judesių pagalba vaikai sąveikauja su aplinka, tad jie yra glaudžiai susiję su suvokimo ir jutimo raida bei yra neatskiriami nuo pažinimo, komunikacijos, socialinių įgūdžių, žaidimų ir savivokos stiprinimo.
“Laugh and Learn“, 5-6 metų vaikų grupė
Ši programa skirta mėgautis vaiko augimu. Pagrindinis tikslas - smagiu, įdomiu būdu paruošti vaikus pirmiesiems skaitymo ir skaičiavimo potyriams, kol jie nėra pasiruošę formalioms, tradicinėms pamokoms. Mes naudojame daug judesio ir laisvo žaidimo elementų, kad padėtume jiems suprasti savo kūną ir jo vystymąsi tam, kad pasiruoštume mokyklai. Tai vaikų grupė, kur vaikai gali lavinti įgūdžius iš karto dvejomis kalbomis (lietuvių ir anglų), mokytis vis sudėtingesnių ir detalesnių aplinkos sąvokų, matematikos su Numicon metodika, muzikos, dailės, pasaulio pažinimo, jogos, keramikos, meditacijos, individualaus fortepijono ir ukulėlės užsiėmimų.