Apie mus – MUZIKALUS DARŽELIS

Apie mus

Kindermusik galia!

Mes žinome, kad esame nuostabūs, tačiau dėl to turbūt neatsiprašinėsime… nes tyrimų rezultatai apie muzikos įtaką vaikų vystymuisi tikrai yra stulbinantys. Per pastaruosius keletą metų labai padaugėjo tyrimų muzikos tema, o jų rezultatai  yra tikrai įspūdingi (jie nestebina nebent tų žmonių, kurie nuolat įsitikina muzikos efektyvumu). Galutinis rezultatas štai toks: ankstyva, pozityvi, pritaikyta tam tikrai amžiaus grupei muzikinė patirtis – tokia, kokią suteikia Kindermusik – gali turėti nepaprastą įtaką vaikų mokymuisi, įskaitant kalbos ir  raštingumo įgūdžius (tokius kaip žodyno turtingumas, supratimas, klausymas, išraiškingumas); socialinį ir emocinį vystymąsi; matematinius įgūdžius ir netgi sugebėjimą planuoti bei vadovauti.

Tokių tyrimų yra daugybė, todėl mes apibendrinome naujausius. Taigi žiūrėkite…

Muzika ir kalba

Ankstyva muzikinė patirtis gali turėti ryškią įtaką raštingumui bei skaitymo įgūdžiams. Pasak ekspertų, mokymasis skaityti priklauso nuo įvairių įgytų  įgūdžių, tokių, kaip fonologinis apdorojimas, žodinė kalba ir  supratimas. Kalbant apie šiuos raštingumą gerinančius įgūdžius, kaip Kindermusik gali pasitarnauti.

Muzika ir matematika

Nebėra jokių abejonių, kad yra pastebimas reikšmingas ryšys tarp ankstyvos muzikinės patirties ir pažintinio vystymosi tam tikruose kituose “ne muzikiniuose” sugebėjimuose, tokiuose kaip matematika, atmintis bei  erdvės ir laiko suvokimas. Iš tikrųjų tyrimai apie muzikos įtaką vaikams netgi  rodo, kad vaikų pažintiniai laimėjimai padidėja atitinkamai tiek, kiek metų mokiniai aktyviai lavina savo muzikinius sugebėjimus, o taip pat įrodo, kad kuo jaunesnis vaikas sudominamas aktyvia muzikine veikla, tuo didesni bus šie pasiekimai!

Muzika ir socialinė bei emocinė raida

Tyrimai rodo, kad tų vaikų, kurie nuo ankstyvo amžiaus yra įtraukiami į muzikinę veiklą bei judesį, socialiniai įgūdžiai ir emocinis pažinimas vystosi geriau. Tyrimai taip pat įrodo ryšį tarp socialinio-emocinio išsivystymo ir  sėkmės mokykloje, ir netgi susieja su aukštesniais gaunamais balais mokymosi įstaigose. Įgyti ankstyvame amžiuje įgūdžiai, susiję su emociniu saugumu ir bendravimo sėkme, padeda vystytis labai svarbiems asmenybės bruožams: pasitikėjimui savimi, žinių troškimui, bendradarbiavimui, savireguliacijai ir geram klausymuisi. Šie sugebėjimai pakloja tvirtą pagrindą augančio žmogaus akademinei ir visuomeninei sėkmei ateityje.

Mokytojos

LigaandLinasfamily-88
M-studija darželio įkūrėja
Beata
Mokytoja
2 (1)
Mokytojas