Darželio grupės

Muzikalus darželis turi 3 skirtingo amžiaus grupes:

 

„Sing and Play“ 1,5-3 metų vaikų grupė                                    

Tai energinga ir džiaugsminga programa apimanti visapusišką vaiko vystymąsi. Vaikai patiria daug naujovių, kas padeda skatinti supratimą apie save, lavina kalbą, koordinaciją per laisvą judejimą ir šoki. Mažiems vaikams labai svarbu yra liesti, stebėti, tyrinėti, išsiaiškinti, suprasti ir pabandyti. Užsiėmimo metu vaikelis patiria naujų ispudžiu ir drauge su kitais vaikučais savarankiškai pradeda vaikščioti, kalbėti, šokti, trepsėti, ploti, groti, žaisti, eksperimentuoti,  dainuoti.

Labai daug skiriama dėmesio vaiko mokymui per jutimo organus (rega, klausa, uoslė, skonis, lytėjimas, pusiasvyros jutimas, raumenų jutimas).

 

„Wiggle and Grow“ 3-5 metų vaikų grupė

Tai programa apimanti mažo vaiko augimo džiaugsmą, taip pat su muzikos pagalba vaikai jaučia savo judrumo ir įdomumo jausmų patenkinima. Vaikai mokosi stebėti, pakartoti, dalintis, klausytis, draugauti vienas su kitu, nes socializuotis jiems taip patinka, bet dalintis ne taip jau ir lengva. Užsiėmimų metu rasite daug veiklos smulkiosios ir stambiosios motorikos (viso kūno ar jo dalių judesiai) lavinimui. Mokslininkai teigia, kad smulkiosios motorikos lavinimas didina galvos smegenų žievės aktyvumą, todėl gerėja kalbėjimas, klausa, rega, dėmesys. O judesių pagalba vaikai sąveikauja su aplinka. Judesiai yra glaudžiai susiję su suvokimo ir jutimo raida bei yra neatskiriami nuo pažinimo, komunikacijos, socialinių įgūdžių, žaidimų, judrumo ir savitarnos.

 

“Laugh and Play “ 5-7 metų vaikų grupė

Tai programa apimanti vaiko nora mokytis, ruoštis mokyklai.