Mokytojos

Līga Tīte – Petrauskė

Muzikalaus Kindermusik darželio įkūrėja. Līga (lietuviškai Lyga) gimė ir užaugo Latvijoje, baigė muzikos mokytojos bakalauro studijas ir įgijo švietimo mokslo magistro laipsnį. Studijų Rygoje metu dirbo dirigente Rygos moksleivių rūmuose ir darželio auklėtoja. Veliau, pasinaudojusi ERASMUS programa, Lyga savo studijas tęsė Voketijoje, Dresdeno Muzikos akademijoje kur įgijo papildomų profesinių žinių ir susipažino su savo būsimu vyru.

Lyga į Lietuvą persikraustė 2007 metais. Čia toliau kaupė neįkainojamą patirtį dirbant muzikos mokytoja Vilniaus tarptautinėje mokykloje, Vilniaus Montessori anglų kalbos darželyje, darželyje “Saules Gojus”, darželyje “Aukštyn kojom” ir darželyje “Po Saule”. Po keleto gyvenimo metų Vilnuje Lyga nepriekaištingai išmoko lietuvių kalbą. 2011 metais išlaikiusi tarptautinės muzikos programos Kindermusik licenziją įkūre savo Kindermusik mokyklėlę.

Muzikos pedagogė tiki, kad Kindermusik darželis ir mokyklėlė padės tėvams suprasti kiek yra svarbūs pirmi 7 vaiko metai jų vystymesi ir supras tikrą muzikos galią tame procese!

Beata Judzentė

Kindermusik darželio pedagogės, muzikos mokytojos Beatos pirmasis susitikimas su muzika buvo Panevėžio muzikos mokykla (smuikas, fortepijonas, gitara, dainavimas chore). Baigiau Kindermusik kursus ir įgijau tarptautinę muzikos pedagogo licenciją, suteikiančią teisę dirbti su ikimokyklinio amžiaus vaikais.

Beata mažus vaikus moko muzikos ir anglų kalbos jau nuo 2007 m. Dirba pagal kompanijos Kindermusik International sukurtą programą. Pirmuosius 4-erius metus turėjo savo mokyklėlę Vilniaus senamiestyje. Taip pat dirbus “Telebimbam” darželyje, Vilniaus Tarptautinėje mokykloje, “Vilniaus Montessori darželyje”,“Pupų pėdelis”, “Aukštyn kojom”, kūdikių akademijoje “Mažųjų valdos”.

Trynukų- Elzės, Marijos ir Jono – ir mažosios Milės mama Beata sako: “Mano 4 vaikai yra vienas puikiausių ir sudėtingiausių dalykų, kurie kada nors man nutiko. Jie skatino mane priimti naujus iššūkius, abejoti, bandyti iš naujo ir judėti pirmyn. Vaikai tapo pagrindine priežastimi, kodėl nusprendžiau mesti darbą internetinėje žiniasklaidoje DELFI ir grįžti prie muzikos. Noras būti mokytoja, padėti vaikams augti nuvedė mane ten, kur dabar esu – nuolatinėje atradimų kelionėje be pabaigos!”

Jurgita Bagdonaitė

Jurgita, baigė Klaipėdos Universitetą ir įgyjo edukologijos specialybę/ socialinės pedagogikos kvalifikaciją. Studijų metu, pagal ERASMUS programą buvo išvykusi studijoms į Švediją, kurių metu taip pat atliko praktiką ikimokyklinėje įstaigoje. Po studijų gyveno ir dirbo įvairiose šalyse, grįžusi pradėjo dirbti privačiame darželyje, Klaipėdoje. Šiuo metu dirba “Kindermusik” ir studijuoja Vilniaus Universitete, siekdama įgyti, švietimo politikos ir administravimo, magistrą.

Jurgitai, svarbiausia gyvenimo vertybė yra dėkingumas, todėl dažnai ją sutiksite su šypsena veide, o vaikai jos nuomone, suteikia galimybę augti, padeda siekti svajonių, net ir tuomet kai savimi pradedi abejoti.

Agnė Valukonytė

Agnė studijavo pradinio ugdymo pedagogiką, taip pat, igijo priešmokyklinio ugdymo specializaciją. Nuo pat vaikystės svajojo tapti pedagoge, todėl pasirinkti studijų kryptį buvo labai paprasta. Agnė savo patirtį pradėjo kaupti būdama studente: atliko praktikas 6 skirtingose mokyklose, dirbo privačioje mokykloje, vėliau darželyje ir šiuo metu dirba Kindermusik. Dirbdama pedagoginį darbą suprato, kad tai ne tik atsakingas, svarbus, bet ir kūrybiškas, įdomus, pozityvus bei įkvepiantis darbas. Kiekviena diena su mažaisiais – tai naujas iššūkis, kuris suteikia naujos patirties ir asmeninio tobulėjimo.

Rūta Garmienė

Apie save “Esu iš Vilkaviškio, Lietuvoje, kur dažniausiai praleisdavau savo vaikystės dienas lauke, mokydamasi savarankiškai natūraliai turtingoje sensorinėje aplinkoje. Todėl, mano susidomėjimas alternatyviam ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymui dalinai kyla iš laisvės tyrinėti bei kurti, ką patyriau pati būdama dar vaikas. Stengiuos įkvėpti vaikus mokinimosi ir kūrybos naudodama knygas, mokslinius eksperimentus, sensorinius patyrimus, gamtos pasaulio tyrinėjimą bei muziką. Taip pat tvirtai tikiu, kad gilesnę savimonę ir sąmoningumą galima pasiekti per jogą ir meditaciją, kurias dažnai taikau savo mokymo praktikoje. Vaikai yra kupini smalsumo ir noro viską išmokti, todėl, mano kaip auklėtojos užduotis yra padėti jiems tai išlaikyti ir leisti atsiskleisti individualiam kūrybiškumui. Mano asmeniniai pomėgiai yra menai ir amatai, maisto gamyba, joga ir muzika. Turiu MCI (Montessori Centre International) ikimokyklinio amžiaus pedagogės kvalifikaciją, taip pat esu apmokyta mitybos ir žmogaus foziologijos srityse. Aš taip pat turiu meno ir dizaino diplomą bei turiu žinių pirmosios pagalbos vaikams. ”