Mokytojos

Līga Tīte – Petrauskė

 

Muzikalaus Kindermusik darželio įkūrėja. Līga (lietuviškai Lyga) gimė ir užaugo Latvijoje, baigė muzikos mokytojos bakalauro studijas ir įgijo švietimo mokslo magistro laipsnį. Studijų Rygoje metu dirbo dirigente Rygos moksleivių rūmuose ir darželio auklėtoja. Veliau, pasinaudojusi ERASMUS programa, Lyga savo studijas tęsė Voketijoje, Dresdeno Muzikos akademijoje kur įgijo papildomų profesinių žinių ir susipažino su savo būsimu vyru.

Lyga į Lietuvą persikraustė 2007 metais. Čia toliau kaupė neįkainojamą patirtį dirbant muzikos mokytoja Vilniaus tarptautinėje mokykloje, Vilniaus Montessori anglų kalbos darželyje, darželyje “Saules Gojus”, darželyje “Aukštyn kojom” ir darželyje “Po Saule”. Po keleto gyvenimo metų Vilnuje Lyga nepriekaištingai išmoko lietuvių kalbą. 2011 metais išlaikiusi tarptautinės muzikos programos Kindermusik licenziją įkūre savo Kindermusik mokyklėlę.

Muzikos pedagogė tiki, kad Kindermusik darželis ir mokyklėlė padės tėvams suprasti kiek yra svarbūs pirmi 7 vaiko metai jų vystymesi ir supras tikrą muzikos galią tame procese!

Beata Judzentė

Kindermusik darželio pedagogės, muzikos mokytojos Beatos pirmasis susitikimas su muzika buvo Panevėžio muzikos mokykla (smuikas, fortepijonas, gitara, dainavimas chore). Baigiau Kindermusik kursus ir įgijau tarptautinę muzikos pedagogo licenciją, suteikiančią teisę dirbti su ikimokyklinio amžiaus vaikais.

Beata mažus vaikus moko muzikos ir anglų kalbos jau nuo 2007 m. Dirba pagal kompanijos Kindermusik International sukurtą programą. Pirmuosius 4-erius metus turėjo savo mokyklėlę Vilniaus senamiestyje. Taip pat dirbus “Telebimbam” darželyje, Vilniaus Tarptautinėje mokykloje, “Vilniaus Montessori darželyje”,“Pupų pėdelis”, “Aukštyn kojom”, kūdikių akademijoje “Mažųjų valdos”.

Trynukų- Elzės, Marijos ir Jono – ir mažosios Milės mama Beata sako: “Mano 4 vaikai yra vienas puikiausių ir sudėtingiausių dalykų, kurie kada nors man nutiko. Jie skatino mane priimti naujus iššūkius, abejoti, bandyti iš naujo ir judėti pirmyn. Vaikai tapo pagrindine priežastimi, kodėl nusprendžiau mesti darbą internetinėje žiniasklaidoje DELFI ir grįžti prie muzikos. Noras būti mokytoja, padėti vaikams augti nuvedė mane ten, kur dabar esu – nuolatinėje atradimų kelionėje be pabaigos!”

 

Agnė Valukonytė

Agnė studijavo pradinio ugdymo pedagogiką, taip pat, igijo priešmokyklinio ugdymo specializaciją. Nuo pat vaikystės svajojo tapti pedagoge, todėl pasirinkti studijų kryptį buvo labai paprasta. Agnė savo patirtį pradėjo kaupti būdama studente: atliko praktikas 6 skirtingose mokyklose, dirbo privačioje mokykloje, vėliau darželyje ir šiuo metu dirba Kindermusik. Dirbdama pedagoginį darbą suprato, kad tai ne tik atsakingas, svarbus, bet ir kūrybiškas, įdomus, pozityvus bei įkvepiantis darbas. Kiekviena diena su mažaisiais – tai naujas iššūkis, kuris suteikia naujos patirties ir asmeninio tobulėjimo.

Rūta Garmienė

Apie save “Esu iš Vilkaviškio, Lietuvoje, kur dažniausiai praleisdavau savo vaikystės dienas lauke, mokydamasi savarankiškai natūraliai turtingoje sensorinėje aplinkoje. Todėl, mano susidomėjimas alternatyviam ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymui dalinai kyla iš laisvės tyrinėti bei kurti, ką patyriau pati būdama dar vaikas. Stengiuos įkvėpti vaikus mokinimosi ir kūrybos naudodama knygas, mokslinius eksperimentus, sensorinius patyrimus, gamtos pasaulio tyrinėjimą bei muziką. Taip pat tvirtai tikiu, kad gilesnę savimonę ir sąmoningumą galima pasiekti per jogą ir meditaciją, kurias dažnai taikau savo mokymo praktikoje. Vaikai yra kupini smalsumo ir noro viską išmokti, todėl, mano kaip auklėtojos užduotis yra padėti jiems tai išlaikyti ir leisti atsiskleisti individualiam kūrybiškumui. Mano asmeniniai pomėgiai yra menai ir amatai, maisto gamyba, joga ir muzika. Turiu MCI (Montessori Centre International) ikimokyklinio amžiaus pedagogės kvalifikaciją, taip pat esu apmokyta mitybos ir žmogaus foziologijos srityse. Aš taip pat turiu meno ir dizaino diplomą bei turiu žinių pirmosios pagalbos vaikams. ”

Karolina Juškaitė

Visuomet tikėjau, jog kiekvienas esame stipraus potencialo namai. Pastarojo pasireiškimą neretai sąlygoja nuotykių kupina kelionė, pilna rūpesčio, dėmesio, šilumos, palaikymo ir edukacijos. Visi turime gebėjimą daryti stebuklus, tad kiekvieno kelionėje siekiu įžiebti drąsos, tikėjimo ir tiesti saugų, produktyvų kelią  į savęs atradimus bei pažinimą.

Sveiki, aš vardu Karolina, esu anglų kalbos pedagogė/ filologė. Savo studijas atlikau Lietuvos Edukologijos Universitete ir Leibniz Universitete Vokietijoje. Turėjau galimybę dirbti su įvairiomis amžiaus grupėmis Lietuvos mokyklose bei sėkmingai atlikti praktiką Vokietijoje. Mano gyvenimas giliai susietas su muzikos pasauliu, kuris yra didelė dalis mano kasdienybės. Laisvalaikiu neretai leidžiu laiką studijoje, kur susitelkiu į kūrybą ir darbą su įvairiomis programomis. Nuoširdžiai tikiu, jog muzika yra vienas pasaulio stebuklų bei galingas saviraiškos instrumentas.

Darbą su vaikais vertinu, kaip giliai prasmingą veiklą, nes būtent jie atsakingi už nesuvaidintą juoką ir laimę, kasdienę magiją, nuotykius bei tiesmuką tiesą. Esu dėkinga galėdama būti jų evoliucijos dalimi ir augti drauge.

Neringa Banytė

Mano kelias į muziką ir jos pažinimą prasidėjo ankstyvoje vaikystėje. Baigusi muzikos mokyklą, o vėliau, Vilniaus Juozo Tallat-kelpšos konservatoriją, buvau įsitikinusi, jog noriu ir toliau gilinti žinias būtent šioje srityje. Dėl šios priežasties išvykau į Londoną, Jungtinę Karalystę, kur studijavau Britų ir Airių Modernios Muzikos Institute. Per ketverius metus Londone ne tik įgijau kūrybinės muzikologijos bei vokalo bakalauro laipsnį, bet taip pat užsiėmiau aktyvia muzikine, koncertine veikla bei muzikos mokymu. Šiuo metu studijuoju   kompozicijos – skaitmeninių technologijų specialybės magistrantūros studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

Gavusi galimybę prisijungti prie “Kindermusik” kolektyvo – nedvejojau, kadangi tvirtai tikiu, jog muzikos mokymas ankstyvame amžiuje yra ypatingai svarbus ir naudingas, ugdantis vaikų vaizduotę ir kūrybingumą bei skatinantis juos siekti žinių. Be galo džiaugiuosi galėdama pasidalinti savo patirtimi su mažaisiais ir būti jų stebuklingų, pirmųjų muzikinių žingsnių bei ugdymo dalimi.

Laurynas Sventickas

Sveiki, Aš Laurynas. Esu aktorius, multiinstrumentalistas, dainininkas, šokėjas, kūrėjas ir mokytojas. Kaip ir savo gyvenimo kelius, klystkeles bei profesiją – taip ir šį darbą pasirinkau neatsitiktinai. Jau nuo mano “mažų dienų” matėsi, kuo būsiu užaugęs… Būdamas gal vos pusantrų metų, bėgdavau prie pianino ir imdavau skambinti juo tik man suprantamas melodijas. Grodamas aiškindavau/rodydavau mamai “kaip reikia groti”. Kiek vėliau, žinoma, gyvenimas (ir mano mama) sustatė visus reikiamus rėmus – ten, kur reikėjo – kad tapčiau tuo, kuo dabar esu. Na, bent daugiau ar mažiau taip. Aš pabaigiau Kelmės Meno Mokyklą (fortepijono specialybė) bei Vilniaus Kolegiją (muzikinio teatro bakalauras). Su vaikais pradėjau dirbti iš atsitiktinio atradimo ir susižavėjimo pedagogo darbu. Iš pradžių padėdavau savo dainavimo mokytojui jo pamokose. Vėliau, ėmiausi savarankiško mokymo (koopetitoriaus darbo). Ilgainiui, prasidėjo studijos, kur įgijau daug vertingos disciplinos, kompetencijų bei psichologijos žinių. Dar studijų metu pradėjau dirbti Lietuvos Nacionaliniame Operos ir Baleto Teatre – ten iki šiol linksminu vaikus operoje “Zuikis Puikis”. Ir, galiausiai, atėjo laikas, kai mano broliai nusprendė pratęsti mūsų šeimos medį. Lankydamas ir prižiūrėdamas savo sūnėnus, aš atradau savyje iki šiol neregėtų stiprybių, talentų bei vertybių – pagrindinė yra meilė vaikams. Pasirodo, kad vaikai taip pat mane myli. Taip pamažu gyvenimas atvedė ir čia. Pagrindinis klausimas: kodėl aš pasirinkau dirbti “Kindermusik”? Todėl kad man rūpi bet kurio žmogaus gyvenimas, jo likimas, vertybės, pasirinkimai, tobulėjimas. WMes vieni nuo kitų esame priklausomi, vieni iš kitų mokomės, vieni kitus auginame, kuriame bendrą pasaulį. Man yra gyvybiškai svarbu, kad vaikai jaustųsi gerai, jaustųsi mylimi, ieškotų savęs, mokytųsi bei norėtų kurti ir sukurti!