Mokytojos

Līga Tīte – Petrauskė

Muzikalaus Kindermusik darželio įkūrėja. Līga (lietuviškai Lyga) gimė ir užaugo Latvijoje, baigė muzikos mokytojos bakalauro studijas ir įgijo švietimo mokslo magistro laipsnį. Studijų Rygoje metu dirbo dirigente Rygos moksleivių rūmuose ir darželio auklėtoja. Veliau, pasinaudojusi ERASMUS programa, Lyga savo studijas tęsė Voketijoje, Dresdeno Muzikos akademijoje kur įgijo papildomų profesinių žinių ir susipažino su savo būsimu vyru.

Lyga į Lietuvą persikraustė 2007 metais. Čia toliau kaupė neįkainojamą patirtį dirbant muzikos mokytoja Vilniaus tarptautinėje mokykloje, Vilniaus Montessori anglų kalbos darželyje, darželyje “Saules Gojus”, darželyje “Aukštyn kojom” ir darželyje “Po Saule”. Po keleto gyvenimo metų Vilnuje Lyga nepriekaištingai išmoko lietuvių kalbą. 2011 metais išlaikiusi tarptautinės muzikos programos Kindermusik licenziją įkūre savo Kindermusik mokyklėlę.

Muzikos pedagogė tiki, kad Kindermusik darželis ir mokyklėlė padės tėvams suprasti kiek yra svarbūs pirmi 7 vaiko metai jų vystymesi ir supras tikrą muzikos galią tame procese!

Beata Judzentė

Kindermusik darželio pedagogės, muzikos mokytojos Beatos pirmasis susitikimas su muzika buvo Panevėžio muzikos mokykla (smuikas, fortepijonas, gitara, dainavimas chore). Baigiau Kindermusik kursus ir įgijau tarptautinę muzikos pedagogo licenciją, suteikiančią teisę dirbti su ikimokyklinio amžiaus vaikais.

Beata mažus vaikus moko muzikos ir anglų kalbos jau nuo 2007 m. Dirba pagal kompanijos Kindermusik International sukurtą programą. Pirmuosius 4-erius metus turėjo savo mokyklėlę Vilniaus senamiestyje. Taip pat dirbus “Telebimbam” darželyje, Vilniaus Tarptautinėje mokykloje, “Vilniaus Montessori darželyje”,“Pupų pėdelis”, “Aukštyn kojom”, kūdikių akademijoje “Mažųjų valdos”.

Trynukų- Elzės, Marijos ir Jono – ir mažosios Milės mama Beata sako: “Mano 4 vaikai yra vienas puikiausių ir sudėtingiausių dalykų, kurie kada nors man nutiko. Jie skatino mane priimti naujus iššūkius, abejoti, bandyti iš naujo ir judėti pirmyn. Vaikai tapo pagrindine priežastimi, kodėl nusprendžiau mesti darbą internetinėje žiniasklaidoje DELFI ir grįžti prie muzikos. Noras būti mokytoja, padėti vaikams augti nuvedė mane ten, kur dabar esu – nuolatinėje atradimų kelionėje be pabaigos!”

Agnė Valukonytė

Agnė studijavo pradinio ugdymo pedagogiką, taip pat, igijo priešmokyklinio ugdymo specializaciją. Nuo pat vaikystės svajojo tapti pedagoge, todėl pasirinkti studijų kryptį buvo labai paprasta. Agnė savo patirtį pradėjo kaupti būdama studente: atliko praktikas 6 skirtingose mokyklose, dirbo privačioje mokykloje, vėliau darželyje ir šiuo metu dirba Kindermusik. Dirbdama pedagoginį darbą suprato, kad tai ne tik atsakingas, svarbus, bet ir kūrybiškas, įdomus, pozityvus bei įkvepiantis darbas. Kiekviena diena su mažaisiais – tai naujas iššūkis, kuris suteikia naujos patirties ir asmeninio tobulėjimo.