Mokytojos

Līga Tīte – Petrauskė

Muzikalaus Kindermusik darželio įkūrėja. Līga (lietuviškai Lyga) gimė ir užaugo Latvijoje, baigė muzikos mokytojos bakalauro studijas ir įgijo švietimo mokslo magistro laipsnį. Studijų Rygoje metu dirbo dirigente Rygos moksleivių rūmuose ir darželio auklėtoja. Veliau, pasinaudojusi ERASMUS programa, Lyga savo studijas tęsė Voketijoje, Dresdeno Muzikos akademijoje kur įgijo papildomų profesinių žinių ir susipažino su savo būsimu vyru.

Lyga į Lietuvą persikraustė 2007 metais. Čia toliau kaupė neįkainojamą patirtį dirbant muzikos mokytoja Vilniaus tarptautinėje mokykloje, Vilniaus Montessori anglų kalbos darželyje, darželyje “Saules Gojus”, darželyje “Aukštyn kojom” ir darželyje “Po Saule”. Po keleto gyvenimo metų Vilnuje Lyga nepriekaištingai išmoko lietuvių kalbą. 2011 metais išlaikiusi tarptautinės muzikos programos Kindermusik licenziją įkūre savo Kindermusik mokyklėlę.

Muzikos pedagogė tiki, kad Kindermusik darželis ir mokyklėlė padės tėvams suprasti kiek yra svarbūs pirmi 7 vaiko metai jų vystymesi ir supras tikrą muzikos galią tame procese!

Lina Viduolytė

Kindermusik darželio pedagogė, dailės mokytoja Lina į Vilnių iš gimtųjų Biržų atvyko iš karto baigusi mokyklą, studijuoti. Čia baigė bakalauro studijas Vilniaus Pedagoginiame Universitete (dabartinis LEU), šiuo metu ten pat toliau tęsia magistro studijas. Nuolat tobulinasi ir gilina žinias seminaruose bei konferencijose. Tačiau ne diplomai, o nuoširdi vaikų meilė ir tėvų pasitikėjimas leidžia Linai suprasti, kad savo vietą jau rado – tai darbas su vaikais. Kindermusik darželio filosofija puikiai atitinka Linos asmenines vertybes – darželyje siekiama vaikus ugdyti sąmoningais ir harmoningais žmonėmis. Kadangi negali su kitais dalintis tuo, ko pats neturi, tai Lina nuolat save tobulina knygų, kelionių, jogos pagalba.

Lina džiaugiasi, kad muzikos, dailės, teatro, literatūros teikiamas gėris ir grožis akcentuojamas Kindermusik darželyje, juk čia vaikams vykdomos meninės veiklos – puikus pasirinkimas, siekiant ugdyti visapusiškai harmoningą žmogų.

Linai labai artima kad darželis daugiakalbis. Jai patinka, kad visi dalinasi ne tik žaislais ir sausainiais bet ir savo patirtimis, įspūdžiais, tradicijomis, skirtingumu.

Beata Judzentė

Kindermusik darželio pedagogės, muzikos mokytojos Beatos pirmasis susitikimas su muzika buvo Panevėžio muzikos mokykla (smuikas, fortepijonas, gitara, dainavimas chore). Baigiau Kindermusik kursus ir įgijau tarptautinę muzikos pedagogo licenciją, suteikiančią teisę dirbti su ikimokyklinio amžiaus vaikais.

Beata mažus vaikus moko muzikos ir anglų kalbos jau nuo 2007 m. Dirba pagal kompanijos Kindermusik International sukurtą programą. Pirmuosius 4-erius metus turėjo savo mokyklėlę Vilniaus senamiestyje. Taip pat dirbus “Telebimbam” darželyje, Vilniaus Tarptautinėje mokykloje, “Vilniaus Montessori darželyje”,“Pupų pėdelis”, “Aukštyn kojom”, kūdikių akademijoje “Mažųjų valdos”.

Trynukų- Elzės, Marijos ir Jono – ir mažosios Milės mama Beata sako: “Mano 4 vaikai yra vienas puikiausių ir sudėtingiausių dalykų, kurie kada nors man nutiko. Jie skatino mane priimti naujus iššūkius, abejoti, bandyti iš naujo ir judėti pirmyn. Vaikai tapo pagrindine priežastimi, kodėl nusprendžiau mesti darbą internetinėje žiniasklaidoje DELFI ir grįžti prie muzikos. Noras būti mokytoja, padėti vaikams augti nuvedė mane ten, kur dabar esu – nuolatinėje atradimų kelionėje be pabaigos!”

Agnė Valukonytė

Agnė studijavo pradinio ugdymo pedagogiką, taip pat, igijo priešmokyklinio ugdymo specializaciją. Nuo pat vaikystės svajojo tapti pedagoge, todėl pasirinkti studijų kryptį buvo labai paprasta. Agnė savo patirtį pradėjo kaupti būdama studente: atliko praktikas 6 skirtingose mokyklose, dirbo privačioje mokykloje, vėliau darželyje ir šiuo metu dirba Kindermusik. Dirbdama pedagoginį darbą suprato, kad tai ne tik atsakingas, svarbus, bet ir kūrybiškas, įdomus, pozityvus bei įkvepiantis darbas. Kiekviena diena su mažaisiais – tai naujas iššūkis, kuris suteikia naujos patirties ir asmeninio tobulėjimo.
JUSTINA GRIGAITĖ

Justina yra mūsų anglų kalbos didesnių vaikų auklėtoja.
Justina apie save:
“Savo pirmąją darbo su vaikais patirtį įgijau studijų metais, kai pagal AuPair World programą išvykau į Jungtines Amerikos Valstijas, kur įsiliejau į šeimos, auginančios keturis mažamečius vaikus gyvenimą. Vaikiški džiaugsmai ir rūpesčiai tapo kasdienybe, kuri įkvėpė ir padėjo suprasti, kad buvimas šalia vaikų ir ateityje bus neatsiejama mano gyvenimo dalis. Todėl, baigusi anglų filologijos bakalauro studijas Vilniaus universitete, dar trejus metus panašios patirties sėmiausi Didžiojoje Britanijoje.
Grįžau aiškiai žinodama, kad darbas su mažamečiais bus ta vieta, kur galėsiu geriausiai realizuoti savo norą padėti įdomiai ir prasmingai augti bei atsiskleisti, o taip pat ir semtis nepamainomų žinių iš pačių mažųjų. Kindermusik darželis man buvo atradimas. Čia ugdoma laisva, unikali, kūrybinga asmenybė, o meninės veiklos vaikui padeda giliau ir jautriau pajusti bei patirti juos supančią aplinką.
Manau, kad be galo svarbu sudominti vaiką, padedant patirti aplinkos įspūdį, bei perteikti žinias taip, kad galėtų nuo jų atsispirti savarankiškai, o Kindermusik darželio filosofija kaip tik tai vaikams ir suteikia. Mokytojas ugdymo procese yra nepamainomas tarpininkas, padedantis pagrindą atsispirti, tačiau nuoširdžiai tikiu, kad ne tik mes, bet ir patys vaikai padeda mums augti ir nuolat tobulėti.”