Tai išskirtinis muzikalus anglų – lietuvių kalbų darželis Vilnuje, kur vaikus supa muzika kartu su skirtingo tipo užsiėmimais. Vaikai geriausiai mokosi per judesį, garsą, spalvas, prisilietimą, naudojant savo jutimo organus – šias savybes turi šokis, muzikos klausymas, dainavimas, instumentų grojimas, žaidimai su skirtingų spalvų kamuoliukais, skarelėmis, dežutėmis, parašiutu.

Kindermusik programos remiasi moksliniais tyrimais bei geriausiomis Orff, Kodaly, Montesori ir Suzuki metodikomis, todel tai yra tobula!

Per pastaruosius keletą metų labai padaugėjo tyrimų muzikos tema, o jų rezultatai yra tiktai įspūdingi (jie nestebina nebent tų žmonių, kurie nuolat įsitikina muzikos efektyvumu). Galutinis rezultatas štai toks: ankstyva, pozityvi, pritaikyta tam tikrai amžiaus grupei muzikinė patirtis – tokia, kokią suteikia Kindermusik – gali turėti nepaprastą itaką vaikų mokymuisi, įskaitant kalbos ir raštingumo įgūdžius (tokius kaip žodyno turtingumas, supratimas, klausymas, išraiškingumas); socialinį ir emocinį vystymąsi; matematinius įgūdžius ir netgi sugebėjimą planuoti bei vadovauti.

Muzikalus Kindermusik darželis suteiks galimybes jau nuo ankstyviosios vaikystės vystytis pilnavertiškai, visapusiškai ir harmoningai, tai daryti kartu su mylima mamyte (tėveliu) ar be jos, padedant profesionaliems Kindermusik pedagogams.

Muzikalus darželis

Stalių g. 8-2, Vilnius
+370 676 25 446, +370 68551514