Tai išskirtinis, muzikalus anglų – lietuvių kalbų darželis Vilnuje, kur vaikus supa muzika kartu su skirtingo tipo užsiėmimais. Vaikai geriausiai mokosi per judesį, garsą, spalvas, prisilietimą, naudodami savo jutimus. Šias savybes turi šokis, muzikos klausymas, dainavimas, grojimas įvairiais instrumentais, žaidimai su skirtingų spalvų kamuoliukais, skarelėmis, dežutėmis, parašiutu.

Mūsų Muzikalus darželis remiasi tarptautine Kindermusik programa, sukurta taikant mokslinius tyrimus, Orff, Kodaly, Montessori ir Suzuki metodikas, todėl ji tobulai tinka mažiems vaikams!

Per pastaruosius keletą metų labai padaugėjo tyrimų muzikos tema, o jų rezultatai yra tiktai įspūdingi (jie nestebina nebent tų žmonių, kurie nuolat įsitikina muzikos efektyvumu). Svarbiausia šių tyrimų išvada yra tokia: ankstyva, pozityvi, pritaikyta tam tikrai amžiaus grupei muzikinė patirtis – tokia, kokią suteikia Kindermusik – gali turėti nepaprastą itaką vaikų mokymuisi, įskaitant kalbos ir raštingumo įgūdžius (kaip antai žodyno turtingumas, supratimas, klausymas, išraiška); socialinį ir emocinį vystymąsi; matematinius įgūdžius ir netgi sugebėjimą planuoti bei vadovauti.

Muzikalus darželis suteiks galimybes jau nuo ankstyviosios vaikystės vystytis pilnavertiškai, visapusiškai ir harmoningai, padedant profesionaliems pedagogams.

Muzikalus darželis

Rudausių g. 57, Vilnius
+370 676 25 446